RN50C1132FRE6
MFR.Part #
RN50C1132FRE6
JLCPCB Part #
C1779917
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors