B43547A9187M000
MFR.Part #
B43547A9187M000
JLCPCB Part #
C1669249
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.22A@100Hz 10mm 180uF 25mm 290mΩ@100Hz 37mm 400V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS