RN50C95R3FRE6
MFR.Part #
RN50C95R3FRE6
JLCPCB Part #
C1780005
Description
-65℃~+175℃ 50mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors