MAL216255682E3
MFR.Part #
MAL216255682E3
JLCPCB Part #
C3723087
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 25mm 3.11A@100Hz 35mm 37mΩ 5000hrs@105℃ 6800uF ±20% Plugin,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS