MAL216258682E3
MFR.Part #
MAL216258682E3
JLCPCB Part #
C1614387
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 40mm 40mΩ 5.1A@100Hz 5000hrs@105℃ 63V 6800uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS