MAL215763821E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL215763821E3
JLCPCB Part #
C1645649
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.54A@120Hz 250V 290mΩ@100Hz 35mm 37mm 5000hrs@85℃ 820uF ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS