MAL215773821E3
MFR.Part #
MAL215773821E3
JLCPCB Part #
C1610858
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.57A@120Hz 210mΩ 250V 30mm 5000hrs@85℃ 820uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS