MAL225723122E3
MFR.Part #
MAL225723122E3
JLCPCB Part #
C3723944
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 150mΩ@100Hz 250V 35mm 37mm 4.284A@10kHz 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS