HBZ102MBBCRBKR
MFR.Part #
HBZ102MBBCRBKR
JLCPCB Part #
C2272524
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 2kV 7.5mm 9mm ±20% Plugin,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS