MAL215753821E3
MFR.Part #
MAL215753821E3
JLCPCB Part #
C1645643
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.57A@120Hz 250V 290mΩ@100Hz 30mm 42mm 5000hrs@85℃ 820uF ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS