MAL209326471E3
MFR.Part #
MAL209326471E3
JLCPCB Part #
C1613370
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.14A@120Hz 2000hrs@85℃ 32mm 35mm 400V 400mΩ@120Hz 470uF ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS