MAL215766271E3
MFR.Part #
MAL215766271E3
JLCPCB Part #
C1610130
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-25℃~+85℃ 1.72A@120Hz 10mm 25mm 270uF 400V 47mm 5000hrs@85℃ 860mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS