MAL219866271E3
MFR.Part #
MAL219866271E3
JLCPCB Part #
C1498775
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.93A@100Hz 10mm 15000hrs@85℃ 270uF 32mm 354mΩ@100Hz 35mm 400V ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS