Y000730K0000Q9L
MFR.Part #
Y000730K0000Q9L
JLCPCB Part #
C1476429
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS