MAL215658153E3
MFR.Part #
MAL215658153E3
JLCPCB Part #
C1613522
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 35mm 47mΩ 5.89A@100Hz 5000hrs@85℃ 63V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS