RN65C1333BBSL
MFR.Part #
RN65C1333BBSL
JLCPCB Part #
C1430832
Description
-65℃~+175℃ 133kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors