RNC55H1241BRB14
MFR.Part #
RNC55H1241BRB14
JLCPCB Part #
C3508895
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors