MAL215658103E3
MFR.Part #
MAL215658103E3
JLCPCB Part #
C1613177
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 35mm 39mΩ 4.23A@100Hz 5000hrs@85℃ 63V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS