RN60C4422CBSL
MFR.Part #
RN60C4422CBSL
JLCPCB Part #
C3365747
Description
-65℃~+175℃ 250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors