RN65C8662FB14
MFR.Part #
RN65C8662FB14
JLCPCB Part #
C3571877
Description
-65℃~+175℃ 500mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors