MAL214655471E3
MFR.Part #
MAL214655471E3
JLCPCB Part #
C1583779
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10mm 120mΩ 16V 2500hrs@125℃ 470uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS