MAL213668152E3
MFR.Part #
MAL213668152E3
JLCPCB Part #
C1603330
Package
Plugin,D18xL37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.175A@100Hz 10000hrs@105℃ 1500uF 18mm 37.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL37.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS