MAL213664152E3
MFR.Part #
MAL213664152E3
JLCPCB Part #
C1599968
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10V 12.5mm 1500uF 46mΩ 5mm 7000hrs@105℃ 910mA@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS