EEU-FC1H222E
MFR.Part #
EEU-FC1H222E
JLCPCB Part #
C4155716
Package
Plugin,D18xL37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.48A@120Hz 2200uF 37.5mm 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL37.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS