RN55C2940FBSL
MFR.Part #
RN55C2940FBSL
JLCPCB Part #
C3539311
Description
-65℃~+175℃ 125mW 294Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors