UBT2V4R7MPD1TD
MFR.Part #
UBT2V4R7MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588951
Package
Plugin
Description
-25℃~+125℃ 10mm 2000hrs@125℃ 350V 4.7uF 5mm 95.4mA@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS