MAL213244332E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL213244332E3
JLCPCB Part #
C1498689
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.3A@100Hz 10V 15000hrs@85℃ 18mm 3300uF 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS