MAL212628471E3
MFR.Part #
MAL212628471E3
JLCPCB Part #
C3308397
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 1.118A@10kHz 179mΩ@100Hz 470uF 63V 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS