MAL211949151E3
MFR.Part #
MAL211949151E3
JLCPCB Part #
C1972398
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 100V 150uF 33mm 36.5mm 520mA@100Hz 8000hrs@125℃ 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS