MAL212528471E3
MFR.Part #
MAL212528471E3
JLCPCB Part #
C3308403
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 226mΩ@100Hz 470uF 63V 826mA@10kHz ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS