RN60E2261DRE6
MFR.Part #
RN60E2261DRE6
JLCPCB Part #
C1790073
Description
-65℃~+175℃ 2.26kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors