MAL212627221E3
MFR.Part #
MAL212627221E3
JLCPCB Part #
C3308504
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+125℃ 220uF 4000hrs@125℃ 40V 455mA@10kHz 786mΩ@100Hz ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS