MAL212627121E3
MFR.Part #
MAL212627121E3
JLCPCB Part #
C3307912
Package
Plugin,D8xL18mm
Description
-40℃~+125℃ 1.459Ω@100Hz 120uF 234mA@10kHz 4000hrs@125℃ 40V ±20% 插件,D8xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS