EEUFR1C152L
MFR.Part #
EEUFR1C152L
JLCPCB Part #
C542026
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 1500uF 16V 2.47A@100kHz 25mm 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS