UPM1V391MPD1TD
MFR.Part #
UPM1V391MPD1TD
JLCPCB Part #
C1582915
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 25mm 35V 390uF 5000hrs@105℃ 55mΩ 5mm 980mA@120Hz ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS