MAL212627821E3
MFR.Part #
MAL212627821E3
JLCPCB Part #
C3307887
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 1.261A@10kHz 141mΩ@100Hz 40V 8000hrs@125℃ 820uF ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS