Y11191R00000D0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11191R00000D0W
JLCPCB Part #
C4107924
Package
SMD,4.1x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 250mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,4.1x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS