MAL212627151E3
MFR.Part #
MAL212627151E3
JLCPCB Part #
C3308418
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-40℃~+125℃ 1.167Ω@100Hz 150uF 325mA@10kHz 4000hrs@125℃ 40V ±20% 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS