MAL212624471E3
MFR.Part #
MAL212624471E3
JLCPCB Part #
C3307957
Package
Plugin,D6.5xL18mm
Description
-40℃~+125℃ 1.016Ω@100Hz 10V 228mA@10kHz 4000hrs@125℃ 470uF ±20% 插件,D6.5xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS