MAL212524821E3
MFR.Part #
MAL212524821E3
JLCPCB Part #
C3307809
Package
Plugin,D8xL18mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 228mA@10kHz 308mΩ@100Hz 5000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D8xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS