MAL203133471E3
MFR.Part #
MAL203133471E3
JLCPCB Part #
C1646655
Package
Plugin,D8xL18mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 18mm 3000hrs@85℃ 330mA@100Hz 470uF 6.3V 插件,D8xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS