MAL212517222E3
MFR.Part #
MAL212517222E3
JLCPCB Part #
C3308242
Package
Plugin,D18xL38mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 2.02A@10kHz 2200uF 40V 84mΩ@100Hz ±20% 插件,D18xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS