MAL212518222E3
MFR.Part #
MAL212518222E3
JLCPCB Part #
C3308610
Package
Plugin,D21xL38mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 2.1A@10kHz 2200uF 63V 72mΩ@100Hz ±20% 插件,D21xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS