MAL212645682E3
MFR.Part #
MAL212645682E3
JLCPCB Part #
C3308178
Package
Plugin,D18xL38mm
Description
-40℃~+125℃ 16V 2.316A@10kHz 49mΩ@100Hz 6800uF 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D18xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS