595D107X06R3B4T
MFR.Part #
595D107X06R3B4T
JLCPCB Part #
C1965030
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 100uF 550mΩ 6.3V ±20% 1611 Tantalum Capacitors ROHS