MAL211815472E3
MFR.Part #
MAL211815472E3
JLCPCB Part #
C1606436
Package
Plugin,D18xL38mm
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 16V 18mm 2.004A@10kHz 38mm 4700uF 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D18xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS