MAL211849331E3
MFR.Part #
MAL211849331E3
JLCPCB Part #
C5115664
Package
Plugin,D18xL42mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 18mm 330uF 370mΩ 42mm 8000hrs@125℃ 890mA@100Hz ±20% 插件,D18xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS