B41888C8188M000
MFR.Part #
B41888C8188M000
JLCPCB Part #
C1643163
Package
Plugin,D18xL42mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1800uF 18mm 2.708A@100kHz 38mΩ@10kHz 42mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS