MAL211915472E3
MFR.Part #
MAL211915472E3
JLCPCB Part #
C2167058
Package
Plugin,D21xL38mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 1.71A@100Hz 16V 4700uF 8000hrs@125℃ 90mΩ@100Hz 插件,D21xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS