MAL211816472E3
MFR.Part #
MAL211816472E3
JLCPCB Part #
C1611205
Package
Plugin,D21xL38mm
Description
-55℃~+125℃ 2.052A@10kHz 25V 4700uF 8000hrs@125℃ 95mΩ ±20% 插件,D21xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS